تخصصی ترین مشاور املاک در افسریه تهران

درباره ما

با سلام

وب سایت  https://gameavval.com  در افق چشم انداز خود بر این است که” وب سایتی پیشتاز در گسترش راه های نوین در اطلاع رسانی بازار املاک و مستغلات و عرضه بهترین خدمات در این زمینه در منطقه شرق تهران میباشد "بر اين اساس به منظور دستیابی به راهکارهای نو، اطلاع رسانی ایده هایمان و براي بهبود مستمر آن جهت خرید ، فروش رهن ، اجاره آپارتمان ، کلنگی ، مغازه و یا مشارکت در ساخت مناسب برای همگان در مناطق شرق تهران  تلاش مي‌نماييم. 

 

سایت گام اول در این راستا اهداف زیر را مد نظر قرار داده است:

 

https//gameaval.com  و https://gameavval.com  دو  وب سایت تخصصی در زمینه ملک می باشد که به شما کاربر گرامی  این امکان رامی دهد که آگهی پیش فروش ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان و سایر املاک خود را به رایگان در سایت   https://gameavval.com درج نمایید.

 

کمک به صرفه جویی در وقت و پول شما و جلوگیری از سرگردانی و کاهش ایجاد ترافیک و آلودگی هوا در مناطق شرق تهران بررسی موقعیتهای موجود در بازار ملک این مناطق و موقعیتهای موجود در آن که با نیازهای شما سازگار است.

 

ایجاد محیطی ساده ، صمیمی ، قابل اعتماد و تابع قوانین برای تمامی کسانی که به نوعی دنبال خرید و فروش مسکن، رهن و اجاره املاک و مستغلات در  شرق تهران  هستند به طوری که خودشان بتوانند به سهولت و سرعتی بالا با جستجو به نتیجه دلخواه دست یابند.

 

ارزیابی اهداف و نیازهای شخصی شمادر خرید ، فروش ، پیش خرید ، ملک ( آپارتمان و یا ملک کلنگی قابل سکونت )

 

ارائه آخرین اطلاعات به روز ملک به به شما عزیزان

 

فراهم آوردن امکانات به روز و حرفه ای برای درج آگهی رایگان و مشاهده آنهاصرفه جویی در هزینه تبلیغات برای کاربران عزیز

 

سرعت بالای نمایش صفحات وب سايت 

 

اطلاع رسانی از اخبار و تازه های مسکن و مستغلات 

 

خبر رسانی به کاربران از قیمت های روز ملک در شرق تهران 

 

ارائه مقالات در زمینه مربوطه در بخش خواندنی ها

 

اطلاع رسانی در زمینه نیازهای بازار املاک

 

پيگيری و ثبت اطلاعات املاک و مستغلات (اجاره، خريد، فروش) برای متقاضيان با هدف ایجاد و توسعه مسیری راحت  قابل دسترس برای همگان در جهت اطلاع رسانی امور ملکی مورد نظر شما عزیزان ، با سعی و پشتکار قدم در این راه گذارده است. ما براین باوریم که عناصر پیشرفت سایت ملک  https://gameavval.com ( نوآوری، دیدگاه های مختلف و تمرکز به کار و نیازها در این حوزه می باشد. سایت گام اول با سر لوحه قرار دادن خلاقیت در کار جستجو و یافتن ملکی مناسب که امروز امری پیچیده و زمان بر شده است یاری رساند. تلاش ما بر این است تا سريعترين راه دسترسي به املاك و مستغلات را بدون پرداخت هیچ هزینه ای و تنها در جهت یاری رسانی به شما عزیزان در اختیارتان قرار دهیم. ما بامديريتي فعال وپيگير و از همه مهمتر افرادی شایسته و توانا در جهت فراهم کردنبستری برای برطرف کردن نیازهای ملکی موجود مناطق شرق تهراندر این زمینه سعی داریم تا خدمات خود را به بهترین وجه ارائه دهد تا آرامش را به شما عزیزان هدیه دهیم. 

 

امید است سایت گام اول بتواند دوست و یاور شما باشد .

 

 شما با استفاده از وب سایت https://gameavval.com به بازار املاک شرق تهران از تمام نقاط ایران و جهان برای خرید، فروش یا رهن و اجاره املاک و مستغلات دست پیدا خواهید نمود. 

 

همه ی ما در برهه خاصی از زندگی نیاز به انجام معاملات ملکی در زمینه های مختلف پیدا می کنیم و این در شرایطی است که در کشور ما این نیاز از طریق مراجعه حضوری به بنگاه های مسکن تامین می گردد، و این خود مستلزم هزینه  مالی و زمانی زیادی می شود، به همین جهت ما بر این برآمدیم تا با ارائه به روز اطلاعات در مورد رهن، اجاره، خرید و فروش آپارتمان زمین ، مسکن ، ویلا و خدمات جانبی آن به شما دوستان در این راستا یاری رسانیم، تا با کمترین زمان و بدون صرف هزینه ملک مورد نظر خود را بیابید، و یا مشتری مناسب برای ملک خود پیدا کنید. ما به شما کمک می کنیم با راحترین و سریعترین شیوه به اطلاعات املاک مورد نظر خود دست یابید.

اگر موفق به پیدا کردن اطلاعات ملک مورد  نظر خود نشدید می توانید از طریق امکانات سایت ما به این مهم  دست یابید.

 

 اطلاعات ملک مورد نظر خود را ثبت کنید، بلافاصله پس از ثبت آن ملک توسط مالکان عزیز ما شما را از طریق شبکه های اجتماعی مطلع می کنیم. ما می دانیم پیدا کردن ملک دلخواه چقدر سخت است و در طول این مسیر شما را همراهی خواهیم کرد. با استفاده از امکانات جستجو، جستجوی پیشرفته یا دریافت آخرین اطلاعات املاک در ملک سرچ ملک خود را هر چه که باشد، آپارتمان، ویلا، مغازه، زمین، مستغلات، خانه، اداری، تجاری یا موقعیت اداری در تهران محله افسریه می توانید بیابید. ویژگی مهم گام اول سرعت مناسب نمایش صفحات وب سايت ،حجم بالای اطلاعات در مورد املاک ، ایجاد کردن، ساختن و مدیریت تبلیغ املاک خود بوسیله خود شما، نیز میسر می گردد .

 

ما امکاناتی فراهم کرده ایم که شما بتوانید ثبت ملک خود را برعهده گیرید فقط با مراجعه به سایت و https://gameavvl.com   از آپارتمان و یا کلنگی خود ارسل نموده تا در معرض دید خریداران و یا مستاجر ین  محترم قرار گیرد .

 

موفق باشید 

 

   پارسا 

 

09122075802